Home / CZARTERY
CZARTERY Bezpośredni kontakt w sprawie czarteru

Mirosława Kubicka
tel. + 48 662 742 429
info@fundacjazulawskaprzygoda.pl

 

Bezpośredni kontakt w sprawie czarteru
Dom na wodzie
ZAREZERWUJ Dom na wodzie

Jeżeli szukasz wyjątkowego sposobu na relaks i odpoczynek to proponujemy wynajem połączenia luksusowego jachtu z apartamentem. Nasz dom na wodzie oferuje wszystkie udogodnienia na jakie możesz liczyć wynajmując pokój w hotelu, a dodatkowo daje możliwość żeglowania. Decydując się na urlop w Błotniku otrzymasz od nas do dyspozycji pływający dom składający się z dwóch oddzielnych sypialni, salon posiadający rozkładane, pełnowymiarowe łóżko, aneks kuchenny z piekarnikiem i lodówką oraz komfortową łazienkę. Nasz klimatyzowany „dom” zapewnia komfortowe warunki wczasów sześciu osobom.

Rezerwuj Online
PRZYJAZD:
WYJAZD:
widebox
LOKALIZACJA Start 19 km od Gdańska

Błotnik, to tutaj stacjonuje nasz houseboat, jest miejscowością leżącą na terenie gminy Cedry Wielkie w odległości 19km od centrum Gdańska. Jest doskonałym miejscem dla ludzi lubiących aktywnie spędzać czas, zapewnia piękne tereny spacerowe oraz trasy rowerowe. Amatorzy sportów wodnych także znajdą tu wiele atrakcji. Istnieje możliwość skorzystania z wypożyczalni sprzętu oferującego kajaki oraz rowery wodne. Na naszej plaży, na którą zapraszamy naszych gości, bez skrępowania możecie grillować.

Start 19 km od Gdańska
widebox
Rezerwuj pobyt za pośrednictwem Booking.com
CZARTERY Rezerwuj pobyt za pośrednictwem Booking.com

Poranek z widokiem na rzekę albo posiłek na otwartym tarasie naszego pływającego domu w towarzystwie najbliższych, przyjaciół lub znajomych to obietnica niezapomnianych wrażeń.
Wystarczy, że wybiorą Państwo dogodny termin i zarezerwują pobyt za pośrednictwem serwisu Booking.com lub skontaktują się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu podanym powyżej.